Hyrje | Pyetje dhe përgjigje
Pyetje & pergjigje
keni ndonje pyetje per ne? Mund te parashtroni duke plotesuar formularin qe vijon.

Pyetje dhe përgjigje

back 1 2 3 4 5 6 total: 52 | Treguar: 51 - 52
image

Puna ose Xhumaja

Eselamu Alejkum, hoxh nje pytje : une hoxh jetoj ne zvicer e insha'Allah do te ja nisi me punu ama problemi esht se xhumahen zor esht.
Me teper
back 1 2 3 4 5 6 total: 52 | Treguar: 51 - 52