Hyrje | Multimedia | Audio | Rijadussalihin - mësime dhe porosi

Rijadussalihin - mësime dhe porosi

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Këto janë ligjerata që mbahen pas namazit të sabahut në Xhaminë Hatunxhuk çdo të Shtune dhe të diel.

Audio Player

Rijadussalihin

Download Flash

Subscribe to comments feed Komente (0 publikuar):

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj comment

Ju lutem shënoni kodin që shikoni në imazh:

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst
Tjera nga Audio
Previous
image
Rijadussalihin - mësime dhe porosi
Këto janë ligjerata që mbahen pas namazit të sabahut në Xhaminë Hatunxhuk çdo të Shtune dhe të diel....
image
Agjërimi i gjashtë ditëve të shevalit dhe dobia prej tyre - Hoxhë Bekir Halimi
Ligjeratë e vjetër mbi agjërimin e gjashtë ditëve të muajit Shevval......
Next