Hyrje | Multimedia | Audio | ligjeratat e hoxhë Bekir Halimit

ligjeratat e hoxhë Bekir Halimit

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Audio Player

BH_Dashuria_ndaj_All_llahut_s.v.t_285267743.mp3

Download Flash

Subscribe to comments feed Komente (0 publikuar):

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj comment

Ju lutem shënoni kodin që shikoni në imazh:

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst
Tjera nga Audio
Previous
image
Rijadussalihin - mësime dhe porosi
Këto janë ligjerata që mbahen pas namazit të sabahut në Xhaminë Hatunxhuk çdo të Shtune dhe të diel....
image
Agjërimi i gjashtë ditëve të shevalit dhe dobia prej tyre - Hoxhë Bekir Halimi
Ligjeratë e vjetër mbi agjërimin e gjashtë ditëve të muajit Shevval......
Next