Hyrje | Multimedia | Audio | Agjërimi i gjashtë ditëve të shevalit dhe dobia prej tyre - Hoxhë Bekir Halimi

Agjërimi i gjashtë ditëve të shevalit dhe dobia prej tyre - Hoxhë Bekir Halimi

Madhesia e germave: Decrease font Enlarge font
image

Ligjeratë e vjetër mbi agjërimin e gjashtë ditëve të muajit Shevval...

Subscribe to comments feed Komente (0 publikuar):

total: | Treguar:

Publikoni komentin tuaj comment

Ju lutem shënoni kodin që shikoni në imazh:

  • email Email shokëve
  • print Printo
  • Plain text Vetem tekst
Tjera nga Audio
Previous
image
Rijadussalihin - mësime dhe porosi
Këto janë ligjerata që mbahen pas namazit të sabahut në Xhaminë Hatunxhuk çdo të Shtune dhe të diel....
image
Agjërimi i gjashtë ditëve të shevalit dhe dobia prej tyre - Hoxhë Bekir Halimi
Ligjeratë e vjetër mbi agjërimin e gjashtë ditëve të muajit Shevval......
Next